„Kalėdų pasaka“

2020-2021 m. m.

Prasidėjus žiemai, gamta nedžiugina akių savo baltu paklotu. Pirmasis žiemos mėnuo alsuoja šventiniu laikotarpiu, kuo greičiau norisi pajusti šaltuką kandantį į nosį ir pamatyti Kalėdų šventės akcentus.

Norėdami sukurti šventinę nuotaiką ir pradžiuginti visus, laukiančius Kalėdų, PUG, IU grupių „Meškučiai“ ir „Boružėlės“ auklėtojos  pakvietė ugdytinių tėvelius paįvairinti jaukius šeimos vakarus ir prisijungti prie parodos „Kalėdų pasaka“.

Sulaukėme puikių, išradingų, įdomia technika atliktų darbelių, kurie puošia darželio aikštelės kiemelį. Gražios eglutės, nykštukai, elniukai, stebuklingi pasakų nameliai atspindi tėvelių ir vaikų bendrystę, išradingumą. Pasidžiaukime kartu. Nuotraukos Daivos Ilevičienės, Alinos Imbrasienės, Danguolės Steponavičienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2020-2021.