Laiškai vienišiems seneliams

2020-2021 m. m.

Kas gali būti tikriau ir jaukiau už kalėdinių sveikinimų rašymą seneliams, gyvenantiems senelių globos namuose.

Ugdant pagarbą senyvo amžiaus žmonėms bei pristačius „Tikra knyga“ organizuojamą akciją, kuria skatinama daryti gerus darbus ir parašyti pamirštam seneliui laišką su palinkėjimu, IU grupės „Boružėlės“ ugdytiniai kartu su auklėtojomis Daiva, Danguole ir auklėtojos padėjėja Jūrate gamino atvirutes, kuriose rašė palinkėjimus.

Ugdytiniai savo rankelėmis dėjo atvirutes į vokus, juos užklijavo ir su dideliu džiugesiu išsiuntė į įvairius šalies kampelius. Laiškai su linkėjimais iškeliavo į Ukmergę, Pakruojį, Radviliškį, Rokiškį, Vilkaviškį, Biržus, Pasvalį, Marijampolę. Smagu, kad vienišas, meilės, dėmesio ir šilumos išsiilgusias širdis pasieks vaikučių sveikinimai. Juk viena kalėdinė atvirutė senoliams gali tapti geriausia dovana Šv. Kalėdų proga.

Būkime dėmesingi savo artimiesiems. Gražaus švenčių laukimo. Nuotraukos Jūratės Trukšaninienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2020-2021.