„Geografinės Kalėdos. Merry Christmas“

2020-2021 m. m.

Gruodžio 18 d. vyko tradicinė integruota anglų ir geografijos pamoka „Geografinės Kalėdos. Merry Christmas“ 6 klasėje.

Pamoka pirmą kartą vyko nuotoliniu būdu. Mokiniai buvo supažindinti su Europos šalių Lenkijos, Portugalijos, Graikijos, Italijos Kalėdų tradicijomis. Anglų kalbos mokytoja Inga Dūdienė ir geografijos mokytoja Danguolė Svirskienė akcentavo, kad šios šalys pasirinktos, nes tai mūsų programos  Erasmus+ projekto “Fit4life“ partnerės.

Pamokos metu mokiniai aptarė matytus video anglų kalba, dalinosi savo patirtimi, atsakė viktorinos klausimus.

Pamoką stebėjo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, kuri pamokos pabaigoje mokinius ir mokytojus anglų kalba pasveikino su artėjančiomis  Kalėdomis.

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2020-2021.