STEAM ruduo „Boružėlių“ grupėje

2020-2021 m. m.

Ruduo be galo spalvingas ir turtingas metų laikas, kuomet pasitelkę fantaziją, įvairias gamtines medžiagas galime smagiai ir kūrybingai organizuoti veiklas.

Paįvairinant vaikų ugdymo(si) procesą, naudojant  STEAM ugdymo metodą ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės“ ugdytiniai iš kankorėžių gamino „naminukus“, medžiui klijavo lapelius, antspaudavo medžio lapus, kūrė veidukus, vėrė įvairialapį medį, gamino žvakes ir kaštonų, kepė duonelę iš druskos tešlos, eksperimentavo, žaidė žaidimus ir estafetes.

Tai tik keletas veiklų, kurias nulėmė ruduo. Dabar laukiam žiemos, kada galėsime nudžiuginti vaikus naujais patyrimais, bandymais, eksperimentais. Nuotraukos Jūratės Trukšaninienės, Daivos Ilevičienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2020-2021.