Puošmenos Kalėdinių eglučių miestelyje

2020-2021 m. m.

Šiemet Jonavoje, Ramybės skvere, vėl statomas Kalėdinių eglučių miestelis. Į Jonavos rajono mero Mindaugo Sinkevičiaus kvietimą tęsti unikalų projektą, kurti kalėdinę dvasią  atsiliepė daugiau kaip 70 rajono įstaigų ir įmonių, tarp jų ir Žeimių mokyklos–daugiafunkcio centro Barupės skyrius su Barupės bendruomenės centru.

Lapkričio 26 d. Jonavos eglučių miestelyje šalia Žeimių mokyklos–daugiafunkcio centro eglutės „Žiemiška (Žeimiška) paslaptis“ įsikūrė eglutė, atkeliavusi iš Barupės.

Geniali idėja kilo Kuigalių kaimo gyventojai Jūratei Kopčinskienei. Iš vietinės aplinkos medžiagų buvo sukurta neįprasta kalėdinės dvasios skleidėja, kaip ir kitos miestelio eglutės, skleidžianti savitą žinią, kviečianti žmones susipažinti, pasigrožėti. Barupiečių žaliaskarė ypatinga tuo, kad draugiška paukšteliams – joje yra nemažai sparnuočių mėgstamų uogyčių, sėklyčių.

Jonavoje suspindęs stebuklų miestelis atspindi mielą šventinio laukimo nuotaiką, apsuptą ramumos, susikaupimo. Nuotraukos

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2020-2021.