Augame skaitydami

2020-2021 m. m.

Prasidėjus mokslo metams antrokai ir ketvirtokai įsijungė į respublikinės programos „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai“ iniciatyvą „Pasakų iššūkis 2020“.

Mokiniai skaitė pasakas rugsėjo, spalio, lapkričio mėnesiais. Pasakos buvo labai įdomios, senovinės, kurias dabar sunku surasti ne tik namų, tačiau ir mokyklos bibliotekoje.

Skaitėme lauke, klasėje, koridoriuje, iliustravome pasakas, aptarėme, kaip jas supratome. Vaikai ne tik praturtino savo žodyną įvairiais žodžiais, bet ir sužinojo pamokančių istorijų, juk pasakos ne tik džiugina, bet ir pamoko.

Kartu su mokiniais dėkojame šios puikios iniciatyvos organizatorei Akvilei Sadauskienei už puikią galimybę sudominti mokinius skaitymu ir skatinti juos tobulėti. Taip pat tariame ačiū mūsų mokyklos bibliotekininkei Editai Gerulaitienei, kuri surado įvairių seniai neskaitytų, pamirštų pasakų. Nuotraukos

Mokytoja Milda Bernotienė

Kategorijos: 2020-2021.