Ikimokyklinukų STEAM veiklos

2020-2021 m. m.

STEAM yra anglų kalbos akronimas, reiškiantis gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką (STEAM, angl. science, technology, engineering, arts, maths). Bandymai, eksperimentai, tyrinėjimai – tokia veikla patraukia vaikų dėmesį.

Neįsigilinus į STEAM ugdymą, dirbant su pačiais mažiausiais ugdytiniais, gali kilti klausimas – ar įmanoma mažuosius sudominti STEAM veikla? Galiu drąsiai teigti, kad TAIP.

Lapų vitražas“. Kūrėme ant lipnios plėvelės, lipindami įvairius lapus. Pradžioje lapus apžiūrinėjome, bandėme įvardyti jų spalvas, lietėme, uostėme. Pavyko nuostabūs vitražai.

„Gėlių teptukai“. Meninę veiklą galime paįvairinti suteikdami vaikams džiugių emocijų, panaudodami gamtinę medžiagą – gėlių žiedus. Popieriaus lape štampavome ne teptukais, o gėlių žiedais. Nuotraukos

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Alina Imbrasienė

Kategorijos: 2020-2021.