„Speaking race“

2020-2021 m. m.

Pandemija suvaržė keliavimo galimybes, neįvyko net du projekto susitikimai, bet Erasmus + projekto „Fit 4 life“ dalyvių tai neišgąsdino, jie vėl susitiko savo draugus, partnerius nuotoliniu būdu.

Gegužės 25 d. vyko nuotolinė partnerių konferencija. Jos metu mokiniai dalyvavo lenkų mokytojų paruoštame interaktyviame žaidime „Speaking race“ (kalbėjimo lenktynės). Iš kiekvienos šalies dalyvavo komanda, kurią sudarė 4-5 mokiniai. Jie virtualiai metė kauliuką, turėjo taisyklingai atsakyti į pateiktą klausimą. Mokiniai turėjo galimybę sužinoti daugiau vieni apie kitus, pomėgius, svajones.

Pradžioje visi buvo šiek tiek nedrąsūs, bet žaidimui įpusėjus įsidrąsino ir nekantriai spėliojo, kas pirmieji pasieks finišą. Fortūna buvo mūsų pusėje ir mes laimėjome lenktynes. Tai buvo smagi, nauja patirtis ir mokytojams ir mokiniams. Nuotraukos/Foto Ingos Dūdienės

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2020-2021.