Žaislų istorijos tęsiasi

2019-2020 m. m.

Neseniai pasakojome apie Barupės skyriaus „Nykštukų“ grupės ugdytinio Emilio Stefanovičiaus kuriamą žaislą konkursui „Žaislai – mano draugai“.

Džiaugiamės, kad prie šio konkurso dalyvių prisijungė dar vienas mūsų skyriaus ugdytinis – Ąžuolas Vekrikas.

Nuotoliniu būdu konsultuojamas renginių organizatorės Elenos Jankauskienės Ąžuolas su mamyte Akvile Vekrikiene ir močiute Vaida Janoniene sukūrė žaislą-knygutę „Kartu žaidžiame ir mokomės“.

Džiugu matyti, kad žaislo kūrimas suteikė gerų emocijų, šiltų, mielų akimirkų mažojo dalyvio šeimoje. Visa tai nuotraukose užfiksavo mamytė Akvilė.

Nors koronavirusas užkariavo visą pasaulį, bet mes nepasidavėme, nepalūžome, o tiesiog kūrėme. Tai lyg atsvara niūriai ir slogiai karantino nuotaikai.

Tikimės, kad šie Ąžuolo ir Emilio kartu su šeimos nariais kurti žaislai atneš daug džiaugsmo Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų vaikučiams. Nuotraukos Akvilės Vekrikienės

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2019-2020.