Šventinis rytmetis

2019-2020 m. m.

Vasario 17 d. Barupės skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės „Nykštukas“ ugdytiniams kartu su bendruomenės nariais, auklėtojomis, surengtas šventinis rytmetis  „Lietuva brangi“.

Artėjant Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai, grupės vaikai kartu su auklėtojomis Diana Švobiene, Odeta Šablevičiūte ir auklėtojos padėjėja Lina Činikiene kūrė darbelius, piešė piešinius Lietuvai, puošė patalpas.

Renginį pradėjome „Tautiška giesme“, skaitėme „Pasaką apie himną“ iš Dalios Dilytės knygos „Pasaka apie Lietuvos istoriją“. Auklėtoja Odeta Šablevičiūtė pasakojo apie Tėvynę, Lietuvos valstybės simbolius, šalies istoriją.

„Lietuva – tai mano tėveliai, mano nameliai, mano draugas“ – šiais žodžiais mažiausieji dalyviai kalbėjo apie tai, kaip jie supranta, kas tai yra Lietuva. Nuotraukos

Renginių organizatorė Elena Jankauskienė

Kategorijos: 2019-2020.