Netradicinė pamoka, skirta Vasario 16-ajai

2019-2020 m. m.

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, mokyklos bendruomenė pažymėjo netradicine pamoka „Vasario 16-osios reikšmė Lietuvos istorijai“.

Mokyklos aktų salėje pasipuošę uniformomis ir tautine, valstybine simbolika priešmokyklinio ugdymo grupės bei 1-10 klasių mokiniai sugiedojo Lietuvos himną. Šiltu žodžiu susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė Dijana Vazgienė. Pamokos svečiai — Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius ir Žeimių bendruomenės pirmininkas Gintaras Stašionis – mokiniams akcentavo, kad Vasario 16-osios didvyriams turime būti dėkingi už valstybę, kurioje gyvename, už lietuvišką žodį, už savo laisvę.

Mokiniai stebėjo dokumentinį filmą apie Vasario 16-ąją ir atsakinėjo į viktorinos klausimus, už teisingus atsakymus buvo apdovanoti knygomis.

Pamoką organizavo ir vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė ir istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė. Nuotraukos Danguolės Svirskienės ir Robertos Šidlauskienės

Kraštotyros būrelio informacija

Kategorijos: 2019-2020.