Pamoka kitaip

2019-2020 m. m.

Sausio 10 d. septintos klasės mokiniai dalyvavo rusų kalbos pamokoje „Ekskursija po mokyklą“.

Ekskursija prasidėjo mokyklos antrame aukšte, kur yra lietuvių kalbos, istorijos, matematikos kabinetai bei biblioteka. Joje mokiniai ne tik skaito knygas, bet ir ruošia namų darbus, dirba su kompiuteriais.

Technologijų kabinete septintokai daro įvairius darbelius. Ir, be abejo, vaikai mėgsta būti mokyklos valgykloje. Joje šviesu ir jauku. Kiekvieną dieną mokiniai čia pietauja.

Štai mokyklos koridorius. Ant  sienos tapybos darbų paroda, kuri nuolat keičiama. Mokykloje yra erdvios aktų ir sporto salės. Septintokai apsilanko biologijos, chemijos, fizikos  kabinete – pačiame žaliausiame kabinete. Jame daug gėlių. Štai tikybos, dailės, muzikos kabinetas. Vyksta pamoka. Vaikai atidžiai klausosi. Pats didžiausias kabinetas – informacinių technologijų.

Ekskursija baigiama mokyklos istorijos muziejuje. Jame mokiniai sužino apie abiturientų laidas, mokyklos direktorius, pirmuosius mokytojus, mokiusius žeimiškius lietuviškai.

Šioje pamokoje ne tik pasidžiaugėme jaukia mokykla, bet ir stengėmės apie jos erdves kuo daugiau papasakoti rusiškai.

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2019-2020.