Konkursas „Žiemos pasaka“ baigėsi

Respublikinis kūrybinių mokinių darbų konkursas „Žiemos pasaka“ baigėsi.

Konkurse gauti 37 kūrybiniai darbai iš 7 šalies mokyklų: Jonavos Justino Vareikio progimnazijos, Kauno r. Lapių pagrindinės mokyklos, Vilniaus r. Riešės gimnazijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos ir Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro.

Vertinimo komisija išrinko konkurso nugalėtojus, kurie bus apdovanoti padėkos raštais.

1 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Nojus Marcinkevičius, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Milda Bernotienė;

II vieta – Hubertas Petkus, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Neringa Butienė;

III vieta – Jokūbas Rimolaitis, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Zita Kožemiakinienė.

2 kl. mokinių grupėje geriausio darbo autoriais pripažinti 2 klasės mokiniai iš Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro, mokytoja Vilma Grigienė.

3 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Gabija Barišauskaitė, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Sigita Juknienė;

II vieta – Dominykas Činikas, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Sigita Juknienė;

III vieta – Ignas Užkuraitis, Riešės gimnazija, Vilniaus rajonas, mokytoja Agnė Šarakauskė.

4 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta –  Matas Kurauskas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija, mokytoja Daiva Kalvaitienė;

II vieta – Gabija Kačinskaitė, Lapių pagrindinė mokykla, mokytoja Ramunė Alfreda Pašiūnienė;

III vieta – Augustė Budrevičiūtė, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Liuba Jonaitienė.

Daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukė Jonavos Justino Vareikio 3C klasės mokinių (mokytoja Odeta Balckienė) darbas, kuris surinko net 683 balsus.

Sveikiname konkurso nugalėtojus! KONKURSO DARBŲ KATALOGAS

Vertinimo komisijos pirmininkė Laura Baltrimavičienė