„Kalėdų žvakės spindesy“

2019-2020 m. m.

Žiemos taku šventės jau atėjo, teatneša daug laimės, džiaugsmo valandų, o gyvenimui suteikia naujų, nuostabių spalvų.

Gruodžio 20 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ųgdymo grupėse vyravo šventinės nuotaikos. Vaikučiai ir jų tėveliai susirinko į šventinę popietę „Kalėdų žvakės spindesy“.

„Meškučių“ grupės vaikai su nuostabiomis ežiukų kaukėmis vaidino „Kalėdinę ežiukų pasakėlę“, atliko muzikinį kūrinį „Ežys – būgnininkas“, statė Ežio namą, virė košę, deklamavo eilėraštukus, kad Kalėdų senelis greičiau ateitų į svečius.

„Boružėlių“ grupės ugdytiniai pasekė „Žiemos pasaką“, kurioje pūga barstė sniegą, snaigės šoko „Snaigių šokį“, pasakoje pasirodė kiškiai, nykštukai.

Priešmokyklinukai pakvietė apsilankyti „Raudonkepuraitės“ pasakoje, deklamavo eilėraštukus, dainavo dainą „Kalėdų žvaigždelė“.

Po visų trijų grupių pasirodymų vaikų laukė staigmena. „Varlytės teatro“ artistai vaidino pasaką „Stebuklo belaukiant“, kurioje susitinka pernykštis Senis Besmegenis, dėl savo svajonės pamatyti vasarą, pusę metų praleidęs šaldytuve ir Varlė, svajojusi pamatyti žiemą ir Kalėdas.  Jie susiginčija, ginčą padeda išspręsti publika ir muzika.  Vėliau, kai iškyla dar rimtesnių bėdų, į pagalbą atskuba Kalėdų Senelis. Išsprendęs grėsmingą situaciją, jis pakviečia visus  kartu pasilinksminti… Nuotraukos Jūratės Trukšaninienės, Ramintos Dušauskienės, Rasos Mockuvienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Alina Imbrasienė

Kategorijos: 2019-2020.