Metus palydime sportuodami

2019-2020 m. m.

Paskutinį metų mėnesį netrūko sportinių renginių Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyriuje.

Gruodžio 11 d. vyko Kalėdinis smiginio turnyras, kuriame varžėsi vyresnių klasių mokiniai. Čempionės titulą iškovojo Smiltė Glinskaitė, antroji vieta atiteko Gabrielei Budrevičiūtei, trečioji – Godai Mackevičiūtei. „Taikliosios rankos“ titulą pelnė Austėja Davalgaitė. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

2019-2020 m. m.

Gruodžio 12 ir 16 dienomis vyko  kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo „Sakalų“ ir „Vilkų“ komandos.

Varžybų nugalėtojai paaiškėto tik po trečiojo susitikimo. Aukso medaliais buvo apdovanoti nugalėtojai – „Vilkų“ komandos nariai: Lukas Švoba, Adrija Juchnevičiūtė, Kamilė Bubinaitė, Ermita Pagrandytė, Dovydas Bubinas.

Barupės skyriaus vedėjas Algimantas Kšivickas

Kategorijos: 2019-2020.