Edukacija Žaslių tradicinių amatų centre

2019-2020 m. m.

Gruodžio 18 d. 2-4 klasių mokiniai ir jų mokytojos vykome į Žaslių tradicinių amatų centrą.

Centre tautinio paveldo sertifikuota mokytoja Diana Žaldarienė supažindino su karamelinių saldainių gamybos procesu. Šį procesą sudaro net 8 darbai, kuriuos mokiniai ruošėsi atlikti užsidėję apsaugines kepurėles, užsijuosę baltas prijuostes ir užsimovę gumines pirštines. Karamelė yra įnoringa: iš pradžių labai karšta, bet labai greitai atvėsta, tad reikia paskubėti suformuoti saldainį. Galutinis rezultatas džiugino visus – kiekvienas mokinukas pats pasigamino po kelis gardžius saldainius.

Visų ekskursijos dalyvių nuotaika puiki: iš kelionės parsivežėme ne tik šaunių įspūdžių ir naujos patirties, bet ir savo rankomis pasigamintų dovanėlių namiškiams ir draugams. Nuotraukos

Mokytoja Irena Naruševičiūtė

Kategorijos: 2019-2020.