Adventinis padėkos vakaras

2019-2020 m. m.

Gruodžio 6-osios vakaras miestelio gyventojams bei svečiams pakvipo artėjančiomis šv. Kalėdomis. Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko tradicinis adventinis padėkos vakaras „Po angelo sparnu“. Pilnutėlėje  mokyklos aktų salėje buvo juntama adventinio laukimo rimtis, susikaupimas ir bendrystė.

Mokyklos direktorė Dijana Vazgienė nuoširdžiai dėkojo į šventinį vakarą susirinkusiems svečiams ir mokyklos rėmėjams: Jonavos rajono savivaldybės administracijai, Žeimių seniūnijos, Žeimių pašto, bibliotekos, Jonavos rajono socialinių paslaugų centro darbuotojams, Jonavos PK pareigūnams, VO „Žeimių bendruomenei“, VšĮ „Bruneros“, vietos ūkininkams, verslininkams, menininkams, kurių finansinė, organizacinė parama bei draugystė padeda puoselėti kultūrinį gyvenimą Žeimiuose.

Į šventinį vakarą susirinkusius sveikino ir prasmingo Advento laikotarpio linkėjo kunigas Rytis Gurkšnys, Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius, VO „Žeimių bendruomenė“ pirmininkas Gintaras Stašionis. Žiūrovams savo pasirodymus dovanojo mokyklos meninių kolektyvų nariai bei LRT projekto „Du balsai – viena širdis“ dalyviai Milda ir Nerijus, prisidengę „Skafandras&Drugelis“ slapyvardžiu. Koncerto turinys, gilios mintys, širdimi išjausti linkėjimai ir nuoširdumas tapo vertinga dovana kiekvienam koncerto žiūrovui. Nuotraukos Brigitos Barišauskaitės

Renginių organizatorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2019-2020.