Diplomai tarptautiniame konkurse

2019-2020 m. m.

Gruodžio 2 d. padėkas išsidalijo XVI tarptautinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“, vykusio lapkričio mėnesį, dalyviai.

Mūsų mokykla šiame unikaliame projekte dalyvavo jau 10 kartą. Simboliška, kad šiais metais sulaukėme ir rekordinio dalyvių skaičiaus (79), ir net 2 nugalėtojų diplomų, kuriuos pelnė antrokė Ieva Macuganovaitė ir pirmokė Digna Pacevičiūtė.

Prie žaismingų konkurso užduočių Lietuvoje jungėsi daugiau kaip 1300 antrokų ir beveik 800 pirmokų. Nepaisant milžiniškos konkurencijos, Ievai pavyko laimėti I vietą, Dignai – III vietą šalyje. Diplomus ir dovanėles mergaitės atsiėmė „Bebro“ šventėje, kuri vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Ačiū visiems mokiniams, dalyvavusiems mąstymo šventėje, pradinių klasių mokytojoms dėkoju už bendradarbiavimą, mokinių motyvavimą, skatinimą tobulėti.

Mokytoja Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2019-2020.