Sveikiausio pyrago rinkimai

2019-2020 m. m.

Lapkričio 27 dieną Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Europos Komisijos finansuojamos programos „ERASMUS+” projekto „Fit 4 life” sklaida – pristatymas miestelio bendruomenei.

Projekto kuratorė anglų kalbos mokytoja Inga Dūdienė ir 7 klasės mokinė Emilija Ružina pristatė įgyvendintas projekto veiklas. Vyko sveikuoliškų pyragų ragavimas ir pačio skaniausio bei sveikiausio pyrago rinkimai. Projekto „ERASMUS+” narių grupė pristatė tortą, pagamintą be cukraus ir miltų.

Renginį pratęsė futbolo varžybos. Rungtyniavo Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių ir miestelio bendruomenės narių  komanda prieš  Jonavos rajono policijos komisariato atstovų komandą.

Renginys parodė, kad sveika mityba neatsiejama nuo sveikos gyvensenos bei judėjimo džiaugsmo. Nuotraukos / Foto

Mokytoja Milda Bernotienė

Kategorijos: 2019-2020.