Mūsų metai – mūsų turtas

2019-2020 m. m.

Lapkričio 22 dieną Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyriuje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ bendruomenės  mokymai.

Po dalykinio susitikimo vyko tradicinis renginys „Mūsų metai – mūsų turtas“, skirtas Barupės bendruomenės senjorams pagerbti. Sveikinimo žodį tarė Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius, o gėlių puokštes pagerbtiesiems įteikė Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyriaus vedėjas Algimantas Kšivickas. Gražūs sveikinimo žodžiai svečiams ir senjorams taip pat skambėjo iš Barupės bendruomenės pirmininkės Inos Simovičienės ir renginių organizatorės Elenos Jankauskienės lūpų.

Tą vakarą pačias gražiausias dainas susirinkusiems dovanojo liaudiškos muzikos kapela „Varpena“ (vadovė Dalia Toločkienė) iš Jonavos rajono Šveicarijos kultūros centro bei Barupės skyriaus bendruomenės  moterų vokalinis ansamblis „Barupėlė“ (vadovė Gražina Grigaravičienė).

Vakarą vainikavo nuoširdūs pokalbiai prie vaišių stalo, nes nedaug tereikia, kad žmogus būtų laimingas: duonos riekės, šiltos šypsenos, gero žodžio ir bendravimo, kuris praskaidrina kasdienybę. Nuotraukos

Barupės skyriaus vedėjas Algimantas Kšivickas

Kategorijos: 2019-2020.