Vaiduoklių šventė

Spalio 31 d. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro „Renginių kalvėje“ vyko „Vaiduoklių šventė“, kurioje siautėjo raganiukės, vaiduokliukai ir kitos siaubūniškos būtybės. Renginio pradžioje aptarėme, kuo ši diena ypatinga, kokia jos istorija ir prasmė.

Buvusi mūsų mokyklose mokinė Greta Barišauskaitė pamokė, kaip pasigaminti šiai dienai tinkančius aksesuarus. Šventėje neliko nė vieno, nepasidabinusio apyranke ar pakabuku!

Šventės personažai prisistatė ir dalyvavo fotosesijoje. Daugiausiai simpatijų sulaukė ir nugalėjo antrokė Tilija Pleskytė, o saldžiomis dovanomis apdovanoti visi šventės dalyviai.

Vėliau visi kartu žiūrėjome fantastinį filmą „Piktadarės istorija“, po kurio, pasidalinę savo mintimis ir išgyvenimais, linksmai atsisveikinę, išdūmėme namo!

Renginių organizatorė Asta Grigaliūnienė

Kategorijos: 2019-2020.