„Daržovių pokštai“

2019-2020 m. m.

Ruduo – gražus metų laikas, kai gamta spalvingai nudažo žemės paklotą ir dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta. Tai metas, kai pasitelkus fantaziją galima sukurti žavingiausias rudenines puokštes, kompozicijas, kūrybiškai praleisti  vakarus su savo šeimos nariais.

Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, vyko kūrybinių darbelių paroda „Daržovių pokštai“. Ikimokyklinio ugdymo grupių „Meškučiai“, „Boružėlės“ bei priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir jų tėveliai stebino savo išradingumu, kūrybiškumu. Iš vaisių, daržovių, konkorėžių, kaštonų, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių sukūrė meniškiausias kompozicijas, kurios džiugino darželio bendruomenę.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodoje. Nuotraukos Danguolės Steponavičienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Daiva Ilevičienė

Kategorijos: 2019-2020.