Rudenėlis atkeliavo  auksaspalviu takučiu…

Rudenėlis atkeliavo  auksaspalviu takučiu,
O medeliams svyra šakos nuo saldžiausių obuolių.

2019-2020 m. m.

Šiltas ir švelnus ruduo, linksmai išmarginęs lapus, spalio 23 dieną pakvietė į salę ikimokyklinio ugdymo grupės „Nykštukai“ vaikučius. Mažieji traukinuku keliavo rudens takais, aplankė įvairias stoteles, kuriose atliko linksmas užduotėles, dainavo daineles, minė mįslės, žaidė žaidimus, sukosi rateliu ir po vieną, ir po du.

Dainose, žaidimuose, eilėraščiuose atsispindėjo svarbiausi rudens įvykiai:  išskrendantys paukščiai, krentantys lapai, lietūs, vėjai…  Rudenėlis paliko pilną kraitę vaišių ir gražias šventės akimirkas, pakvietė į originalią rudens gėrybių parodėlę „Daržovių pokštai“.

Vaikučiai džiaugėsi švente, pedagogai – puikiu tėvų ir visos įstaigos bendradarbiavimu siekiant gerų, džiugių ir malonių emocijų. Nuotraukos Linos Činikienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Odeta Šablevičiūtė

Kategorijos: 2019-2020.