Mokyklų šturmas

2019-2020 m. m.

Spalio 10 dieną mūsų mokykloje lankėsi Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinio Jonavoje, Jonavos rajono savivaldybės moksleivių savivaldos (JRSMS) savanoriai Lukas Zujevas ir  Saulė Imbrasaitė

Tradiciškai naujus mokslo metus JRSMS ir kiti LMS padaliniai pradėjo mokyklų šturmais. Mokyklų šturmas – renginys/susirinkimas, kurio metu yra pristatomos LMS ir JRSMS, siekiant supažindinti mokinius su pagrindinės rajono mokinių  interesus  atstovaujančios organizacijos veikla, tikslais, pasiekimais, galimybėmis. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat buvo kviečiami jungtis prie LMS ir tapti organizacijos savanoriais.

Mokyklų šturme dalyvavo Mokinių tarybos nariai, kurie ne tik išklausė pristatymą apie LMS ir JRSMS veiką, bet ir dalyvavo smagiuose žaidimuose. Nuotraukos Lauros Baltrimavičienės

Mokinių tarybos kuratorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2019-2020.