Kitokia diena mokykloje

2019-2020 m. m.

Spalio 5-oji – Tarptautinė Mokytojo diena, todėl šios prasmingos šventės išvakarėse mūsų mokykloje pamokos vyko kitaip ir į mokytojo rolę galėjo įsijausti mokyklos svečiai, įvairių profesijų atstovai.

Žmogaus saugos pamokas vedė Jonavos PK pareigūnai Saulė Dirsienė ir Aivaras Bisigirskas, kurie pasakojo apie pavojingą policininko darbą, demonstravo savo darbo priemones. Apie ugniagesio profesijos subtilybes mokiniams paaiškino Ugniagesių gelbėtojų mokyklos mokiniai Deividas Šadis ir Grantas Šalakiškis.

Lietuvių kalbos mokytoja tapo Žeimių miestelio bibliotekininkė Asta Chlastauskaitė, kurios pamokos buvo labai kūrybingos: mokiniai ne tik kūrė pasakas, diskutavo, bet ir atliko kūrybinius meninius darbelius. Sportuoti mokinius ragino kūno kultūros mokytoju tapęs seniūnas Faustas Pilipavičius, o geografijos pamokoje apie jaunystės nuotykius smagiose kelionėse pasakojo žeimiškis Pranas Urmonas Dailidė.

Viešnia iš Kėdainių Lina Ūsienė mokė norvegų kalbos, o mūsų mokyklos mokytojai tuo metu dalyvavo „Metų mokytojo“  rinkimuose. Atlikus daugybę bibliotekininkės Editos Gerulaitienės paruoštų užduočių, konkurso komisija vieningai nusprendė, jog „Metų mokytoja“ tapo Liuba Jonaitienė.

Kiti mokytojai taip pat neliko be apdovanojimų ir šventiniame koncerte buvo nominuoti: „Metų rūpestėlis“ – Ramutė Dailidienė, „Metų idėja“ – Danguolė Svirskienė, „Metų kreditas“ – Roberta Šidlauskienė, „Metų harmonija“ – Edita Gerulaitienė, „Metų energija“ – Liuba Jonaitienė, „Metų atradimas“ – Milda Bernotienė, „Metų kantrybė“ – Elena Vojevuckaitė, „Metų gerumas“ – Danguolė Steponavičienė, „Metų linksmuolis“ – Edgaras Čižinauskas, „Metų vadas“ – direktorė Dijana Vazgienė, „Metų auklėtoja“ – Asta Grigaliūnienė, „Metų keliauninkė“ – Rūta Juškienė.

Šventinio koncerto, skirto Mokytojo dienai, metu mokytojams skambėjo muzikiniai sveikinimai, buvo dovanojami gražiausi šokiai, skiriamos jautriausios eilės. Pasveikinti mokytojų atvyko ir nuolatiniai mūsų mokyklos draugai: klebonas kun. Raimundas Kazaitis, seniūnas Faustas Pilipavičius, VO „Žeimių bendruomenė“ pirmininkas Gintaras Stašionis, Jonavos r. socialinių paslaugų centro atstovai. Gardžiais skanumynais prie arbatos vaišino VšĮ „Bruneros“. Nuotraukos Robertos Preikšaitės, Mantės Raulinaitytės, Lauros Baltrimavičienės

Renginių organizatorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2019-2020.