Mokslo metų pabaigos šventė

2018-2019 m. m.

Birželio 21-oji buvo paskutinė  2018-2019 mokslo metų diena 5-10 klasių mokiniams. Ir ši diena buvo sutikta su džiugesiu, šokiais, dainomis, linkėjimais ir padėkomis. Tradiciškai buvo padėkomis apdovanoti geriausiai mokyklą lankantys, besimokantys mokiniai ir tie, kurie labiausiai prisideda prie renginių organizavimo bei kultūrinės veiklos gerinimo.

Žinoma, pasveikinti ir mokyklą paliekantys dešimtokai, kurie susirinkusiems žiūrovams dovanojo nuostabią koncertinę programą su specialiai šiai progai parengtais šokiais bei dainomis, įteikė devintokams testamentą bei perdavė simbolinį mokyklos raktą.

Gražias mokslo metų pabaigos šventės tradicijas tęsė ir bibliotekininkė Edita Gerulaitienė, apdovanojusi projekto „Metų mokinys“ prizinių vietų nugalėtojus. Kaip ir kasmet, prizus projekto nugalėtojams įsteigė VšĮ „Bruneros“ ir buvęs mokyklos mokinys Nerijus Kanapinis. Nuotraukos

Renginių organizatorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2018-2019.