Antrokų išvyka į Kernavę

2018-2019 m. m.

Gegužės 27 d. antrokai ir mokytoja Sigita Juknienė vyko į Kernavę – pirmąją istorijos metraščiuose minimą Lietuvos sostinę.

Pirmiausia mokiniai apžiūrėjo penkių piliakalnių kompleksą, vėliau apsilankė Kernavės istorijos ir archeologijos muziejuje, kuriame sukaupti per kelis dešimtmečius trukusius kasinėjimus rasti archeologiniai radiniai. Ilgėliau apsistojo prie ekspozicijos, kuri vaizduoja akmens amžiaus dabartinės Lietuvos teritorijos gyventojų buitį.

Ne tik praeitimi įdomi Kernavė. Čia gyvena ir kuria skulptorius Henrikas Orakauskas. Mokiniai apsilankė jo sodyboje. Čia patyrė smagų pasivažinėjimą metaline karieta, galėjo apžiūrėti metalo skulptūras ir pasiklausyti jų istorijų, o svarbiausia – dalyvauti įvairiose varžytuvėse. Pailsę pasivaišino sodyboje gamintais kibinais, žolelių arbata ir pyragėliais. Grįždami namo dar ilgai dalinosi patirtais įspūdžiais. Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2018-2019.