Priešgaisrinės saugos pratybos

2018-2019 m. m.

Gegužės 6 d. mokykloje vyko priešgaisrinės saugos pratybos.

Nuskambėjus perspėjančiam skambučiui, ir maži, ir dideli pasipylė iš klasių. Pagrindinės mokyklos durys buvo apgaubtos dūmų ir, nors labai įdomu buvo į juos pažiopsoti, visi pro artimiausią saugų išėjimą turėjo skubėti į mokyklos stadioną. Čia jau buvo atvykusi didžiulė gaisrinė mašina, ugniagesiai gelbėtojai stebėjo besikūrenantį tariamo gaisro židinį.

Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos priešgaisrinės priežiūros inspektoriai Kristina Misiūnienė ir Mantas Butvilas pagyrė, kad iš pastato evakavomės greitai bei tvarkingai. Jie parodė kelių rūšių gesintuvus, demonstravo, kaip jie veikia, kvietė visus norinčius padėti užgesinti degantį laužą. Mokiniai galėjo apžiūrėti ugniagesių gelbėtojų automobilį, jame esančią įrangą, netgi palaikyti veikiančią vandens žarną.

Mokyklos bendruomenė padėkojo ugniagesiams už įdomią pamoką bei patirtį, pasveikino ką tik praėjusios Šv. Florijono, Gaisrų sergėtojo, dienos proga. Nuotraukos Dijanos Vazgienės ir Danguolės Svirskienės

Metraštininkų informacija

Kategorijos: 2018-2019.