Žiedų pynė Mamai

2018-2019 m. m.

Gegužės pirmąjį  sekmadienį minime tarptautinę Motinos dieną. Ta proga gegužės 3 d. „Renginių kalvėje“ vyko Motinos dienai skirtas šventinis koncertas „Žiedų pynė“.

Mamytes gražiomis melodijomis, smagiais šokiais, šmaikščiomis eilėmis  sveikino mūsų mokyklos mokiniai, gražiausias muzikines dovanas Mamoms ir Močiutėms dovanojo Žeimių kapela, buvusių mokinių, dabar jau Jonavos Jeronimo Ralio gimnazisčių, merginų vokalinis ansamblis „Trio“, gitarų studijos muzikantės, mažoji smuikininkė Vytautė Šafronaitė,  pianistė Kamilė Baltrimavičiūtė bei specialiai šiai gražiai progai susibūręs moterų ansamblis.

Nepakartojamą muzikinę staigmeną susirinkusiems įteikė koncerto organizatoriai pakvietę padainuoti energingą vokalinį duetą iš Kėdainių „Ratūta“.

Gegužės 5 d. Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje  po Šv. Mišių Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių ir darbuotojų kolektyvai susirinkusiuosius graudino gražiausiomis melodijomis, skirtomis Mamai. Nuotraukos

Renginių organizatorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2018-2019.