1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Skambėk, gimtasis žodi“

2018-2019 m. m.

Kovo 29 d. mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Skambėk, gimtasis žodi“, kuriame dalyvavo septyniolika 1-4 klasių mokinių. Konkursas vyko Baltų literatūros savaitės metu, todėl pradinio ugdymo mokytojos, mokyklos direktorė ir bibliotekininkė parengė staigmeną: skaitė latvių poetų eilėraščius, skirtus vaikams.

Visi dalyviai apdovanoti mokyklos direktoriaus padėkos raštais. Komisijos sprendimu I vieta skirta 4 klasės mokinei Karinai Nikiforovai, II vieta – trečiokei Gabijai Musiejūtei, pirmokei Vytautei Šafronaitei, ketvirtokei Viltei Teišerskytei, III vieta – antrokams Danieliui Jasinevičiui ir Gabrieliui Stulpinui bei ketvirtokei Rugilei Martinaitytei.

Renginio finalas – kartu sudainuota daina „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“. Nuotraukos Sigitos Juknienės

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2018-2019.