„Geriausia ever pamokų diena“

2018-2019 m. m.

Kovo 20 d. Kauno „Žalgirio” arenoje vyko antrus metus „Maximos“ pristatoma „Geriausia ever pamokų diena“, į kurią atvyko ne vienas tūkstantis Lietuvos moksleivių ir mokytojų. Šioje dienoje dalyvavo ir mūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniai.

Tą dieną pamokas vedė motyvuojančios bei įkvepiančios tobulėti asmenybės, vienai dienai tapusios tūkstančių moksleivių mokytojais.

Pristatydami ateities profesijas pamokas vedė unikaliu požiūriu pasižyminčios asmenybės: biologiją – Andrius Tapinas, Zoltan Horkai, lietuvių kalbą – Loreta Vaicekauskienė, Adrija Čepaitė, verslumą – Dalius Misiūnas, Donatas Vasiliauskas, kūno kultūros pamoką pristatė Benediktas Vanagas, geografiją – Vytaras Radzevičius, Martynas Starkus, kūrybiškumu ir muzikos improvizacija visus linksmino Vidas Bareikis, 8 kambarys.

Mokytoja Asta Vancevičienė

Kategorijos: 2017-2018.