Mokyklos gimtadienio šventė

2018-2019 m. m.

Kovo 14-toji – mokyklos gimtadienis. Šiemet pažymėjome 424-uosius metus nuo parapinės mokyklos įkūrimo (1595 m.) ir 100 metų nuo lietuviškos pradžios mokyklos įsteigimo (1919 m.)

Ta proga pirmoji netradicinė integruota pamoka „Žeimių mokykla 424“ vyko aktų salėje. Mokyklos bendruomenę gimtadienio proga pasveikino mokyklos direktorė Dijana Vazgienė. Visus dalyvius maloniai nuteikė filmo „Žeimių vidurinei mokyklai – 410“, sukurto prieš 14 metų, stebėjimas.

Mokyklos gimimo dienos spalva geltona. Tai mokyklos vėliavos spalva, tad mokiniai ir mokytojai išradingai akcentavo geltoną spalvą savo drabužiuose, fojė buvo išpuošta geltonais balionais. Per pertraukas grojo smagi muzika, stendiniame pranešime buvo galima paskaityti mokyklos istorijos epizodus. Vyko akcija „Atviros mokyklos muziejaus durys“, muziejuje apsilankė 97 lankytojai.

Mokyklos gimtadienio renginį organizavo Socialinių mokslų, menų ir dorinio ugdymo mokytojų metodinė grupė ir mokyklos muziejus. Nuotraukos Erikos Salinaitės

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2018-2019.