Užgavėnių pramoga „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“

2018-2019 m. m.

„Meškučių“, „Boružėlių“ ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai su nekantrumu laukia pavasario, todėl kovo 5 d. trankiu šventimu gąsdino žiemą ir vijo ją iš kiemo.

Vaikučiai, auklėtojos ir jų padėjėjos, persirengę velniais, raganaitėmis, ubagais, triukšmavo, kad juokas žiemą numarintų, pavasarį pažadintų, žemę prikeltų naujam gyvenimui. Vyko smagios varžytuvės „Kas gi garsiau šaukia“. Prisiminėme ir liaudies papročius: mindėme kepures, kad vasarą grybai geriau augtų; nesišukavome plaukų, kad galvos neniežėtų visus metus. O svarbiausia – šiandien negalima pykti: visi šypsojomės ir buvome linksmi.

Linksmieji persirengėliai vijo žiemą ne tik triukšmu, bet ir šokiais, žaidimais. Taipogi vyko persirengėlių vaikštynės: triukšmaudami keliavome po mokyklą, visiems linkėdami sveikatos bei gerų metų.

Sugrįžę į grupę, pilvelius stengėmės prikimšti Užgavėnių gardumynais. Nuotraukos Jūratės Trukšaninienės

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Danguolė Steponavičienė

Kategorijos: 2018-2019.