Meilės diena mokykloje

2018-2019 m. m.

Vasario 14-tąją visas pasaulis mini šv. Valentino dieną. Lietuvoje ji švenčiama nuo nepriklausomybės atgavimo, t.y., nuo 1990-ųjų metų. Mūsų mokykloje ši Meilės šventė taip pat turi savo tradicijas.

Tądien skamba muzika, mokiniai dosniai vieni kitiems dovanoja širdeles, o šiais metais Mokinių taryba pakvietė visus į mokyklą ateiti apsirengus raudonai ar pasipuošus raudonu akcentu ir pasivaikščioti Meilės alėja.

Mokinių taryba šv. Valentino dieną nutarė nustebinti mokytojus ir įteikti jiems simbolines saldžias dovanėles bei po mielą atviruką, kuriame dėkojo, linkėjo ir išsakė, už ką myli. Mielos asmeninės dovanėlės maloniai nustebino pedagogus, o šie atsidėkojo mokiniams nuoširdžiomis šypsenomis.

Popiet, pasibaigus pamokoms, mokykloje vyko „Valentino diskoteka“. Linksmai nusiteikę mokiniai ir mokyklos svečiai šoko, dainavo. Atrodo, kad tądien tikrai visi buvo ne tik linksmesni, bet ir geresni vieni kitiems, ir meile dosniau dalinosi…

Mokinių tarybos kuratorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2018-2019.