Konkursas „Kalėdų Senelio kepurė“ baigėsi

Baigiantis 2018-iesiems vyko tradicinis respublikinis 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kalėdų senelio kepurė“, kurio iniciatorės ir organizatorės yra mūsų mokyklos mokytojos Sigita Juknienė ir Liuba Jonaitienė.

Lapkričio 5 – gruodžio 21 dienomis visų šalies mokyklų pradinukai galėjo siųsti kūrybinių darbų nuotraukas konkurso organizatoriams, o 2018 m. gruodžio 27 – 2019 m.  sausio 10 dienomis visi norintieji galėjo balsuoti už patikusius darbus mokyklos interneto svetainėje. Daugiausiai balsų surinko ir žiūrovų simpatijas pelnė Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro 3 klasės mokinės Gabijos Musiejūtės (mok. Liuba Jonaitienė) darbas.

Vertinimo komisija išrinko po 3 nugalėtojus keturiose grupėse:

1 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Kamilė Pagrandytė, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Vilma Grigienė;

II vieta – Tilija Pleskytė, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Vilma Grigienė;

III vieta – 1 klasės mokiniai, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Vilma Grigienė.

2 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – 2c klasės mokiniai, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Odeta Balckienė;

II vieta – Liepa Frišmantaitė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Česlova Jakutavičienė;

III vieta – Greta Dvareckaitė, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Sigita Juknienė.

3 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta – Matas Kurauskas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija, mokytoja Daiva Kalvaitienė;

II vieta – Gabija Perevičiūtė, Fausta Stasytytė, Taira Vinkauskaitė, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, mokytoja Daiva Balzarevičiūtė;

III vieta – Gabrielius Steponavičius, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Liuba Jonaitienė.

4 kl. mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

I vieta –  Aušra Tiškevičiūtė, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, mokytoja Odeta Janeckaitė;

II vieta – Dovydas Butkus, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Regina Jonaitienė;

III vieta – Ąžuolė Banytė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Zita Kožemiakinienė.

Konkursui darbus pateikė 40 mokinių iš 7 skirtingų šalies mokyklų: Jonavos pradinės mokyklos, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos, Jonavos Justino Vareikio progimnazijos, Kėdainių r. Šėtos gimnazijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, Kauno r. Karmėlavos Balio  Buračo gimnazijos ir Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro. Dėkojame dalyviams. Visi konkurso laimėtojai bei jų mokytojai bus apdovanoti mokyklos direktorės padėkos raštas. Sveikiname nugalėtojus ir kviečiame nenusiminti tuos, kuriems šįkart nepasisekė.

Vertinimo komisijos pirmininkė Laura Baltrimavičienė

Apžiūrėti darbelius galite čia