„Muzikinė kaukė“

2018-2019 m. m.

Gruodžio 21 d. mokykloje vyko kalėdinė popietė, kurios metu atkartotas populiarus televizijos projektas „Muzikinė kaukė“.

5-10 klasių mokiniai įsikūnijo į garsius Lietuvos ir pasaulio muzikos atlikėjus. Kokių tik garsenybių tądien nematė aktų salės scena… Visus linksmino Džordana Butkutė (7 kl.), grupė „69 danguje“ (6 kl.), Minedas (8 kl.), Verka Serdučka (7 kl. ir 9 kl.), grupės „Boney M“ ir „Eifel 65“ (10 kl.), Kauno „Božolė“ choras (6 kl.) ir kt.

Kompetentinga ir objektyvi komisija, kurios nariais tapo 3 klasės seniūnė Kamilė Baltrimavičiūtė, 4 klasės seniūnas Domantas Gutauskas bei mokyklos tarybos narė Rasa Mockuvienė, niekaip negalėjo nuspręsti, kurie pasirodymai buvo geriausi, todėl saldžiais prizais apdovanojo visus dalyvius. Į atostogas vieni kitus palydėjome su gera nuotaika!  Nuotraukos Lauros Baltrimavičienės ir Rūtos Juškienės

Mokinių tarybos kuratorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2018-2019.