Eglutės žaisliuko konkursas

2018-2019 m. m.

Lapkričio-gruodžio mėnesiais Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko jau tradicija tapęs rajoninis 5-10 klasių mokinių pakabinamo kalėdinio žaisliuko konkursas.

Šiemet mokiniai naudodami įvairias technikas ir medžiagas gamino „Nykštuko kepurę“. Vertinant darbelius buvo atsižvelgiama į jų meninę vertę, atlikimo meistriškumą, sąsajas su lietuvių liaudies daile, etninės kultūros tradicijas.

5-7 klasių mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

1 vieta – penktokė Evelina Tomkevičiūtė, Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla, mokytoja Dainora Grinė;

2 vieta – septintokė Saulė Imbrasaitė, Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla, mokytoja Dainora Grinė;

3 vieta – penktokė Deimantė Antanavičiūtė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija, mokytoja Gražina Vitkauskienė.

8-10 klasių mokinių grupėje geriausiais darbų autoriais pripažinti šie mokiniai:

1 vieta – aštuntokas Andrius Patruševas, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla, mokytoja Dijana Cigasaitė;

2 vieta – dešimtokė Agnė Rimaitė, Jonavos suaugusių ir jaunimo mokymo centras, mokytoja Gražina Vitkauskienė;

3 vieta – aštuntokas Darius Sidorovas, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla, mokytoja Dijana Cigasaitė.

Sveikiname nugalėtojus, jų mokytojus, lauksime kūrybiškų darbelių ir kitais metais.

Mokytoja Asta Vancevičienė

Kategorijos: 2018-2019.