Ir suspindo Kalėdų žvaigždelė

2018-2019 m. m.

Gruodžio 14 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyravo šventinė dvasia, įprastą darbinę nuotaiką drumstė kalėdinis šurmulys.

Vaikučiai ir jų tėveliai susirinko į gražiausią metų šventę – Kalėdas, kurioje be abejo laukė susitikimas su Kalėdų seneliu. Visą dieną žėrinti Kalėdų eglutė, puošnūs karnavaliniai vaikučių rūbai,  linksma muzika ir žaidimai teikė džiaugsmą ugdytinių tėveliams. Vaikai ne tik sulaukė Kalėdų senelio, šventėje juos linksmino „Drakoniuko“ teatras, atvežęs Kalėdinę pasaką „Kaminkrėčio istorija“.

Norisi tikėti, kad vaikučiai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą Kalėdinę dvasią parsinešė į namus. Nuotraukos Jūratės Trukšaninienės

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Daiva Ilevičienė, Alina Imbrasienė

Kategorijos: 2018-2019.