Adventinis padėkos vakaras Žeimiuose

2018-2019 m. m.

Gruodžio 7-osios vakaras Žeimių miestelio gyventojams bei svečiams nusidažė gražiausiomis spalvomis ir pakvipo artėjančiomis šv. Kalėdomis. Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko tradicinis adventinis padėkos vakaras „Spalvota paukštė“.

Pilnutėlėje mokyklos aktų salėje buvo juntama adventinio laukimo rimtis, susikaupimas ir bendrystė. Mokyklos direktorė Dijana Vazgienė nuoširdžiai dėkojo į šventinį vakarą susirinkusiems svečiams ir mokyklos rėmėjams: Jonavos rajono savivaldybės administracijai, Žeimių seniūnijos, Žeimių pašto, bibliotekos, Jonavos rajono socialinių paslaugų centro darbuotojams, VO „Žeimių bendruomenei“, VšĮ „Bruneros“, vietos ūkininkams, verslininkams, menininkams, kurių finansinė, organizacinė parama bei draugystė padeda puoselėti kultūrinį gyvenimą Žeimiuose.

Į šventinį vakarą susirinkusius sveikino ir prasmingo Advento laikotarpio linkėjo Žeimių klebonas kun. Raimundas Kazaitis, Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius, VO „Žeimių bendruomenė“ pirmininkas Gintaras Stašionis.

Žiūrovams savo pasirodymus dovanojo mokinių meniniai kolektyvai, o vakaro kulminacija tapo teatro, kino, televizijos aktoriaus, dainų autoriaus bei atlikėjo Giedriaus Arbačiausko padovanotos eilės bei dainos. Koncerto turinys, gilios mintys, širdimi išjausti linkėjimai ir nuoširdumas tapo vertinga dovana kiekvienam koncerto žiūrovui. Nuotraukos

Renginių organizatorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2018-2019.