„Šimtmečio mokykla: nuo grifelinės lentelės iki kompiuterio“

2018-2019 m. m.

Mokyklos kraštotyrininkai dalijosi savo pasiekimais, patirtimi ir parengtus darbus pristatė spalio 25 d. vykusioje respublikinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje „Šimtmečio mokykla: nuo grifelinės lentelės iki kompiuterio“ Kėdainių rajono Šėtos gimnazijoje.

Konferencijos darbe dalyvavo mūsų mokyklos 10 klasės mokinės Gustė Davalgaitė, Justina Zakarauskaitė ir istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė.

Mūsų tikslai šioje konferencijoje — dalyvauti minint Lietuvos valstybės atkūrimo ir Šėtos gimnazijos šimtmetį, skatinti mokinius vykdyti tiriamąjį darbą, skleisti savo patirtį, garbingai atstovauti Žeimių mokyklą.

Konferencijoje dalyvavo mokiniai iš 10 mokyklų, pristatyta 15 pranešimų. Dalyvius sveikino Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, Kėdainių Šviesiosios gimnazijos II klasės mokinys, tarptautinių akordeonistų konkursų laureatas Povilas Nepliušis.

Šėtos gimnazijai perdavėme Žeimių mokyklos bendruomenės sveikinimą 100-ojo gimnazijos jubiliejaus, sutampančio su Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiu, proga, palinkėjome kūrybiškumo, atkaklumo, siekiant tikslų bei įgyvendinant svajones.

Mūsų mokyklos atstovai konferencijoje skaitė 2 pranešimus. Gustė Davalgaitė ir Justina Zakarauskaitė pristatė filmą „Lietuvos valstybingumo simboliai Žeimiuose“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui; mokytoja Valentina Zujevaitė pateikė apžvalginį pristatymą apie Žeimių mokyklos kraštotyrinę veiklą „Mokyklinė kraštotyra mokinių ugdyme“.

Pranešėjos buvo apdovanotos Šėtos gimnazijos direktoriaus padėkomis ir dovanėlėmis. Nuotraukos iš Šėtos gimnazijos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2018-2019.