Derliaus šventė Žeimiuose

Spalio 13 dieną žeimiečiai šventė Derliaus šventę.

Rudens spalvomis numarginta šventinė diena prasidėjo draugiškomis salės futbolo varžybomis tarp Jonavos rajono policijos komisariato ir visuomeninės organizacijos „Žeimių bendruomenė“  komandų. Pergalę šventė policijos pareigūnai, o žeimiečių komanda nenusiminė ir revanšo tikisi kitose varžybose.

Uždarius sporto salės duris, šventė persikėlė į Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro aktų salę, kur šurmuliavo ūkininkų turgelis, klegėjo, žaidė ir šoko vaikai,  skambėjo Juškonių kaimo kapelos dainos.

Šventės dalyviai galėjo ne tik skambių dainų pasiklausyti, kaimiškų lašinukų, sūrio ar medaus nusipirkti, bet ir pasivaišinti savo gamintais rudeniniais patiekalais: gardžiai kvepėjo šiltučiai kibinai, obuolių pyragai…

Po rudens darbų žmonės galėjo pailsėti, pabendrauti prie arbatos puodelio, o mažieji šventės dalyviai Jonavos rajono socialinių paslaugų centro darbuotojų edukaciniame kampelyje ryškiausiomis spalvomis tapė rudenišką piešinį. Nuotraukos

Renginių organizatorė Laura Baltrimavičienė

Kategorijos: 2018-2019.