Vėl atskubėjo Rugsėjis…

2018-2019 m. m.

Rugsėjo 3 d. į Mokslo ir žinių dienos šventę susirinko gausus būrys mokinių, jų tėvelių, mokytojų, svečių.

Pasidžiaugti švente ir sėkmingai pradėti naujus mokslo metus kvietė šventės vedėjai – dešimtokai. Jų lydimi mokyklos slenkstį peržengė pirmokėliai, o kad mažiesiems būtų drąsiau, vyriausieji ne tik palaikė už rankos, bet ir įteikė saldžią dovaną.

Mokyklos bendruomenę sveikino direktorė Dijana Vazgienė, prasmingų mokslo metų visiems linkėjo ir dovanėles teikė mokyklos svečiai: Jonavos r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, savivaldybės tarybos narys Bronislovas Liutkus, Žeimių seniūnijos seniūnas Faustas Pilipavičius, Žeimių bendruomenės pirmininkas Gintaras Stašionis.

Po šventinio rytmečio ir pirmos pamokos mokiniai su klasių vadovais, tėveliais ėjo į Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, kur vyko klebono Raimundo Kazaičio aukojamos šventos mišios už visą mokyklos bendruomenę. Nuotraukos Rūtos Juškienės

Metraštininkų informacija

Kategorijos: 2018-2019.