Keliavome po Aukštaitijos nacionalinį parką

2017-2018 m. m.

Birželio 15 dieną 5-10 klasių mokinių grupė kartu su mokytojomis I. Dūdiene, R. Šidlauskiene, R. Dailidiene, A. Vancevičiene  vyko į Aukštaitijos nacionalinį parką.

Pirmiausia mokiniai aplankė Utenos kraštotyros muziejų, kuriame viena mokinių grupė mokėsi iš šiaudų, builiaus, gandro plunksnų, juodalksnio žievės daryti skudučius, o kita mokinių grupė kūrė piešinius ant plokštelių, raižinius išskaptavo ir atspausdino. Po to stebėjome Dauniškio ežere grojančių fontanų programą.

Galutinis kelionės taškas buvo Palūšė, kurioje gidė papasakojo mums įdomias istorijas, legendas apie Palūšės bažnyčią, pilkapių atsiradimą, pirmykščių gyventojų namus, Palūšės skulptūrų parko skulptūras. Nuotraukos Ingos Dūdienės, Robertos Šidlauskienės

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2017-2018.