„Mūsų sodo vaisiai“

2017-2018 m. m.

Gegužės 31 dieną Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro PUG ugdytiniai bei pradinių klasių mokiniai susirinko į gražią šventę, kurios metu direktorė Dijana Vazgienė PUG ugdytiniams įteikė priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, 4 klasės mokiniams – pradinio ugdymo  pažymėjimus, apdovanojo visus mokinukus, kurie mokėsi labai gerai, gerai bei puikiai lankė mokyklą.

Apdovanoti ir geriausi projekto „Metų mokinys“ dalyviai. Projekto nugalėtojams įteikti sertifikatai ir projekto rėmėjo, buvusio mokinio, Nerijaus Kanapinio įsteigti piniginiai prizai,  II-III vietų laimėtojams – VšĮ „Bruneros“ saldieji prizai.

Šventės pabaigoje vaikai susitiko su „Drakoniuko“ teatro aktoriais bei žiūrėjo spektaklį „Lietaus Lašelė“.

Nuoširdų AČIŪ tariame labdaros ir paramos fondui „Viltis-Vikonda“ bei jo direktorei Irenai Staliorienei už paramą, kurios dėka vaikai turėjo galimybę atsigaivinti gardžiais „Dadu“ ledais. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo.

Geros, šiltos, smagios, saugios ir turiningos vasaros! Nuotraukos

Mokytoja Vilma Grigienė

Kategorijos: 2017-2018.