Aerobikos ir šokio fiesta 2018

2017-2018 m. m.

Gegužės 25 d. Žeimių mokykloje –daugiafunkciame centre vyko rajoninis renginys „Aerobikos ir šokio fiesta”.

Į renginį atvyko šokėjai iš 6 ugdymo įstaigų: R. Samulevičiaus progimnazijos, J. Ralio ir Senamiesčio gimnazijų, Panerio pradinės ir Šveicarijos pagrindinės mokyklų, mažiausiosios šokėjos iš Jonavos lopšelio-darželio „Pakalnutė”. Sulaukėme svečių iš profesionalių aerobikos sporto klubų „Aerogym” ir „Ieva”.

Sportininkai sužavėjo ne tik savo sudėtinga choreografija, bet ir aukštu meistriškumo lygiu. Renginį papuošė ir mokyklos šeimininkai – aerobikos iš šokių būrelių šokėjai, vadovaujami mokytojų Astos Grigaliūnienės ir Živilės Jefimenkės.

Visi „Aerobikos ir šokio fiestos” dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o juos atlydėję mokytojai – padėkomis. Nuotraukos

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2017-2018.