Nacionalinės mokinių ir jaunimo 2016-2018 metų kraštotyros ekspedicijos rezultatai

2017-2018 m. m.

Gegužės 23 d. Lietuvos nacionaliniame muziejuje vyko Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros konferencija. Baigiamajame ekspedicijos etape buvo pristatyti 74 kraštotyros darbai: 57 mokinių ir 17 mokytojų darbų.

Apdovanoti 34 mokyklų jaunieji kraštotyrininkai, tarp jų ir mūsų mokyklos mokiniai: devintokės Gustė Davalgaitė ir Deimantė Penkauskaitė, septintokas Karolis Rokas, kurių darbas „Lietuvos valstybingumo simboliai Žeimiuose“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, pelnė I vietą. Darbo vadovė – istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė.

Apdovanojimai už kraštotyros darbus skirti 8 mokyklų mokytojams, tarp jų ir mūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytojai Rūtai Juškienei bei kraštotyrininkei Vincei Stasei Pranienei už darbą „Karališkė – Zanavykijos kaimas prie Pilviškių kelio“. Mokytojai įteiktas II vietos diplomas.

Laimėtojai apdovanoti organizatorių padėkomis, diplomais, dovanomis, taip pat mokyklos direktorės padėkomis.

Mokytojos Rūta Juškienė, Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2017-2018.