Susitikimas su tautodailininku A. Narkevičiumi

2017-2018 m. m.

Kovo 27 dieną Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Žeimių filiale vyko edukacinė valandėlė – susitikimas su tautodailininku Artūru Narkevičiumi.

Renginio metu mokiniai gamino šiaudinius paukštelius Šv. Velykų stalui papuošti.

Tautodailininkas demonstravo mažiausių margučių ridenimo lovelį, juo ridenome putpelių kiaušinukus. Lovelis pagamintas iš beržo medienos, o ant jo išraižytas įrašas „2018“, papuoštas geometrine ornamentika. Lovelio ilgis – 10 cm, plotis – 2,7 cm, aukštis – 3,1 cm.

Sužavėjo ir rekordinio dydžio Artūro padaryta  riešutų gliaudyklė. Riešutus ja traiškėme ir po vieną, ir po du, ir po tris.

Grįžome namo ne tik daug sužinoję bei pamatę, bet ir saldumynų paragavę. Nuotraukos

Mokytoja Asta Grigaliūnienė

Kategorijos: 2017-2018.