„Sveikatos kodas“

2017-2018 m. m.

Kovo 22 dieną Šveicarijos pagrindinėje mokykloje surengtas Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 8 klasių mokinių sveikatingumo konkursas „Sveikatos kodas“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda: Gertrūda Maželytė, Kamilė Trukšaninaitė, Roberta Mikalauskaitė ir Gabija Mickevičiūtė.

Anot vieno iš renginio organizatorių, Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, pagrindinis konkurso tikslas – skatinti mokinių sveikos gyvensenos ir pirmos pagalbos įgūdžių stiprinimą, saugant savo ir kitų sveikatą.

Mokiniams teko įveikti nemažai užduočių: sudėlioti teisingus sakinius, atsakyti į žalingų įpročių prevencijos klausimus, įveikti komandos kapitono rungtį, atlikti žinių testą, pajudėti fizinėje rungtyje, pagalvoti žmogaus anatomijos užduotyje bei suteikti pirmąją pagalbą įvykus traumai. Nuotraukos

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2017-2018.