Pilietiškumo ugdymo diena

2017-2018 m. m.

Kovo 16 d. mokykloje sulaukėme svečių iš Ruklos Jonušo Radvilos mokomojo pulko. Svečiai vedė tris pilietiškumo pamokas.

1-osios pamokos tema – „Krašto gynybos sistema: kariuomenė ir tarnybos būdai“.  Pamoką vedė vyr. ltn. Titas Čerikas. Pamokoje mokiniai susipažino su Lietuvos kariuomenės struktūra, funkcijomis, su kariuomenėje naudojama technika ir ginkluote.

2-oji pamoka – „Lietuvos karių dalyvavimas tarptautinėse operacijose“. Apie Lietuvos karių misijas Kosove, Afganistane labai įdomiai pasakojo št. srž. Egidijus Cigelis. Mokinius domino afganų vaikų amžius, pomėgiai, moterų padėtis. Pamokos pabaigoje kariai pristatė atsivežtus ginklus.

3-oji pamoka – „Fizinis rengimas“. Pamoką vedė vyr. srž. Dainius Rozenbergas. Mokiniai mankštinosi, dalyvavo karinėse estafetėse. Ištvermingiausi mokiniai buvo apdovanoti prizais. Nuotraukos Brigitos Macuganovaitės

Brigita Macuganovaitė, 10 kl. mokinė

Kategorijos: 2017-2018.