„Gražiausias lietuviškas žodis“

2017-2018 m. m.

Nuo vasario 12 d. iki kovo 12 d. mokykloje vyko plakato  „Gražiausias lietuviškas žodis“  konkursas, skirtas lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Konkurse dalyvavo 1-10 klasių mokiniai, kurie, išrinkę gražiausią lietuvišką žodį, turėjo įamžinti plakate, atlikimo techniką galėjo pasirinkti savo nuožiūra. Pristatyti darbai buvo įvairūs: koliažas, karpinys, piešinys ir kiti.

Komisija, kurioje dirbo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, dailės mokytoja Aušra Vismantaitė ir pradinių klasių mokytoja Liuba Jonaitienė, nusprendė, kad konkurso vertinimo kriterijus geriausiai atitiko šie darbai:

I vieta – „Atostogos“ (9 kl.), II vieta – „Lietuva“ (1 kl.), III vieta – „Lietuva“ (2 kl.). Laimėtojai apdovanoti direktorės padėkomis, saldžiaisiais prizais. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2017-2018.